Institut

Spolek „Institut pro správné praxe." (dále jen „spolek") je právnickou osobou transformovanou dle nového občanského zákoníku § 214, zákon č. 89/2012 Sb. Spolek je dobrovolným, nevládním, neziskovým svazkem občanů, v němž se spojili zastánci budování kvality stavebních praxí, zejména v oblasti obkládání keramikou, sklem a kamenem a dalšími řemeslnými obory ve stavebnictví, k popularizaci tohoto cíle a k poskytování obecně prospěšné činnosti v oblasti ve smyslu ochrany spotřebitele.

Základními cíli spolku jsou:

Vydávání pokynů pro správné praxe a jejich zavádění do praxe včetně odborné literatury, což je hlavním posláním spolku. Poskytování služeb v oblasti poradenství ve správných praxích, zkušebnictví a znaleckou činnost v oboru stavebnictví. Edukativní činnost pro odbornou a laickou veřejnost v oblasti zavádění a uplatňování správných praxí, kvalifikačních vzdělávacích aktivit, včetně realizace speciálních certifikačních aktivit. Stát se autorizovanou osobou podle zákona č. 179/2006 Sb., pro oblast obkládání, popř. dalších.

O nás

Institut správných praxí vznikl na základě potřeby systematického vzdělávání v oblasti stavební keramiky, tj. především obkladačů, zajišťování technického poradenství a zkušebnictví. Tým je složen ze zkušených odborníků, kteří v této oblasti již...

Více informací

Vzdělávací programy

Základním zaměřením je pořádání odborných kurzů a realizace celoživotního vzdělávání všech, kdo se ve své profesi setkávají s navrhováním, prodejem nebo pokládkou obkladů z keramiky, skla i kamene.

Více informací

Partneři

Obklady Partneři zabývající se výrobou a prodejem obkladů:   LASSELSBERGER     Technika Partneři zabývající se výrobou stavební chemie, nářadí a technologických prvků souvisejících s obkládáním: Připravujeme....

Více informací

Institut Tréninkové centrum oblkadačů
Přihlášení